MISCELLANEOUS / Mirrors / Table mirror 5772469
nr 577 2469
TABLE MIRROR
Lenght: ()
Senempire, Pläter, höjd: 21
Condition: slitage, skador
Withdrawn
Tuesday April 14 2009
at 18:56:29
Pläter
Senempiren
TABLE MIRROR
Condition: slitage, skador
nr 577 2469
TABLE MIRROR
Lenght: ()
Senempire, Pläter, höjd: 21
Condition: slitage, skador
Withdrawn |
Tuesday April 14 2009 |
Pläter
Senempiren
Senempiren